WOŚP 2021 – wylicytuj konsultację!

Wylicytuj indywidualną lekcję noszenia dziecka w chuście!

LICYTACJA TUTAJ

Przedmiotem licytacji jest bon podarunkowy na 1,5 godzinną lekcję noszenia dziecka w chuście dla jednej osoby. Konsultacja odbędzie się w formie zdalnej (czat wideo) lub stacjonarnie (do 10km od Orzesza lub Rudy Śląskiej, woj.Śląskie).

Podczas zajęć dowiesz się jak poprawnie nosić dziecko na rękach oraz w chuście, dobierzemy jedno wiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka oraz nauczysz się je wykonywać. Uwaga – jeśli nie masz swojej chusty, mogę wypożyczyć po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Konsultację możesz przekazać komuś w prezencie – elektroniczny bon jest ważny przez 6 miesięcy od momentu zakupu.

Jestem Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi oraz Instruktorem Masażu Shantala. Uczestniczyłam także w warsztatach podstawowych oraz rozwijających z zakresu pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego. Zawodowo uwalniam ręce – uczę chustonoszenia oraz pomagam dobrać idealne nosidło ergonomiczne. Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów.

link bezpośredni do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/nauka-noszenia-w-chuscie-uwolnij-rece-10165655303

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *